Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fra Rognaldsvåg i Kinn 1867
Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867
Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Fra Rågndalsvåg (Høgdalsvåg?) i Kinn".
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 50 000