Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Printz, Christian August(1819-1867)
Fra Sørumsvannet 1845

Olje på lerret
56x76
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Motivet fra Sorumsvandet (?) Copi efter Baade Chr Aug Printz Mai 1845

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00