Printz, Christian August(1819-1867)
Fra Sørumsvannet 1845
Olje på lerret
56x76
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Motivet fra Sorumsvandet (?) Copi efter Baade Chr Aug Printz Mai 1845
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00