Synden
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 767x470-472 mm Motivet: 695x400 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1902
Woll 198 I.
Vurdering
NOK 500 000–600 000
Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Tilslag NOK 480 000