Munch-Auksjonen 2014

Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Det syke barn I
Munch, Edvard (1863-1944)
Det syke barn I

Litografi i svart på tynt grålig papir, oppklebet
Arket: 425x561-565 mm Motivet: 420x561-565 mm
på papp Signert i platen nede t.h.: E Munch Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1896
Woll 72.

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Tilslag NOK 675 000