Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternat i fjeldene 1917

Fargelitografi, lysmål
51x60
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Påtegnet med tittel, signert og nummerert 212 på passepartout. Trykket blir vanligvis kalt "Vinternatt i Rondane".

Vurdering
NOK 50 000

Tilslag NOK 125 000