Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternat i fjeldene 1917
Fargelitografi, lysmål
51x60
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917
Påtegnet med tittel, signert og nummerert 212 på passepartout. Trykket blir vanligvis kalt "Vinternatt i Rondane".
Vurdering
NOK 50 000
Tilslag NOK 125 000