Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Juninatt, Prestegårdshagen

Olje på lerret
56x78
Signert nede t.v.: Astrup.

Antageligvis malt ca. 1905-08.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000