Astrup, Nikolai(1880-1928)
Juninatt, Prestegårdshagen
Olje på lerret
56x78
Signert nede t.v.: Astrup.
Antageligvis malt ca. 1905-08.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Olje på lerret
56x78
Signert nede t.v.: Astrup.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000