Barlag, Philip(1840-1913)
Kvinne i vinterlandskap
Olje på lerret
24x36
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering
Tilslag NOK 7 500
Olje på lerret
24x36
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering