Boll, Reinholdt(1825-1897)
Kystlandskap med folkeliv
Olje på lerret
50x79
Signert nede t.v.: Reinholdt Boll.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
50x79
Vurdering