Widerberg, Frans(1934-2017)
Ibsenmappe: Peer Gynt
Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 10 er signert nede t.h.: FW, og nummerert nede t.v.: 111/160.
Estimate
NOK 60,000–80,000
Auctioned Thursday June 7 2012 at 20:00
Hammer price NOK 120,000