Opdahl, Ørnulf(1944-)
Ibsenmappe: Rosmersholm
Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert nede t.h.: ??rnulf Opdahl, og nummerert nede t.v.: 87/160.
Estimate
NOK 30,000–50,000
Auctioned Thursday June 7 2012 at 20:00
Hammer price NOK 84,000