Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1984

Kullstift på papir
62x87
Signert og datert nede t.v: Groth 1984

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 100–4 200

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000