Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Groth, Jan (1938-)
Komposisjon 1984

Kullstift på papir
62x87
Signert og datert nede t.v: Groth 1984

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 100–4 200

Tilslag NOK 36 000