Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1984
Kullstift på papir
62x87
Signert og datert nede t.v: Groth 1984
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 100–4 200
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000
Kullstift på papir
62x87
Vurdering