Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Léger, Fernand (1881-1955)
Les Danseuses (Fond Jaune) 1953

Fargelitografi
Arket: 65,5x50,3 Lysmål: 61x49
Signert og datert i steinen: F. L 53 Signert i trykket nede t.h.: F Léger

Nummerert nede t.v.: 2/75.
Saphire 137. (Tittelen er fransk for: Danserinnene (gul bakgrunn)).

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000 USD 4 700 EUR 4 300

Tilslag NOK 40 000