Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn
Akvarell på papir, lysmål
26,5x32
Signert nede t.h: Kai Fjell
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 700–2 300EUR 1 600–2 100
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Akvarell på papir, lysmål
26,5x32
Signert nede t.h: Kai Fjell
Vurdering