Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn

Akvarell på papir, lysmål
26,5x32
Signert nede t.h: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 700–2 300 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 15 000