Astrup, Nikolai(1880-1928)
Guttene ved dammen
Lavering
25x40
Usignert
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 500–5 800EUR 3 200–5 300
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000