Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Kollwitz, Käthe (1867-1945)
Hjelp Russland

Litografi trykket i svart
Arket: 49,5x64-64,5 Lysmål: 46x57
Signert nede t.h.: Käthe Kollwitz

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 700 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 16 000