Wentzel, Gustav(1859-1927)
Bondeinteriør
Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
50x60
Vurdering