Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Ender, Axel(1853-1920)
Stående jente bærende på tiner

Olje på lerret
70x50
Signert nede t.v.: Axel Ender -

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 100EUR 4 300–6 400

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00