Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Grenselandet
Litografi, lysmål
62x75
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-
Nummerert nede t.v.: 237/299. Påtegnet med tittel samt "originallitografi" nede t.v.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000