Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Hankø 25 Aug 1896

Penn og akvarell på papir
19x26
Dobbeltsignert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HFGude 1896 HFG Hankö 25 Aug

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000