Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Stilisert blomst

Blyant på kladdepapir med linjer
11,5x9
Signert nede på midten: N. A.

Stemplet med rødt stempel nede t.v.: "Astrup".

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00