Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Johannessen, Jens(1934-)
Mappe: Henrik Ibsens Brand

Litografi
73x53
Signert nede t.h.: Jens Johannesen. Nummerert nede t.v.: 144/160.

Faksimile av Brand av Henrik Ibsen, 15 utvalgte sider. 15 original-litografier i farger, signert og nummerert, 15 original-litografier sammen med teksten i farger, usignert og unummerert. Trykket på Papier chiffon Grand Vélin d'Arches. Trykket av Edouard Weiss, Paris 1986.

Vurdering
NOK 30 000USD 3 600EUR 3 200

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000