Schyberg Olsen, Sverre(1971-)
Blå akt
Olje på lerret
100x80
Signert nede t.h.: Sverre Schyberg Olsen
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 600EUR 2 100–3 200
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000