Astrup, Nikolai(1880-1928)
Rips-vin Vinetikett
Tusj og akvarell på tynt gulhvitt papir
15,4x14,3
Signert nede t.h.: N. A.
Påtegnet av kunstneren på arket: 1900 Ribs Vin
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000