Astrup, Nikolai(1880-1928)
Ved naustveggen
Penn på tynt beige papir
22,8x17,7
Usignert
Se nedre del av "Isdronninga" i bakgrunnen.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000