Astrup, Nikolai(1880-1928)
Kråke og gris
Penn på tykt gulhvitt papir
7,8x12,5
Signert nede t.h.: NA.
Påtegnet nede t.v.: E. W.
Nikolai Astrup har kopiert en tegning av Erik Werenskiold.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 4 000USD 500EUR 400
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000