Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Sjøfugler i kystlandskap
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–900
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering