Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Kvinnehode
Litografi
38x36
Signert nede t.h.: Ludvig Eikaas
Nummerert nede t.v.: 9/20.
Vurdering
NOK 3 000USD 400EUR 300
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 0
Litografi
38x36
Nummerert nede t.v.: 9/20.
Vurdering
NOK 3 000USD 400EUR 300