Fjell, Kai(1907-1989)
Tilbake til naturen
Blyant og akvarell på papir, lysmål
23x32
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Påtegnet med tittel oppe på midten.
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 400–1 800EUR 1 300–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000