Krohg, Per(1889-1965)
Tømmerhoggere rundt et bål
Olje på plate
55x45,5
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
55x45,5
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering