Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Tømmerhoggere rundt et bål

Olje på plate
55x45,5
Signert nede t.h.: Per Krohg

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 900–1 100

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000