Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Fuglunge og oksekranie 1988

Akvarell og pastell på papir, lysmål
18x15
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg - 88

Symbol på liv-død med fuglungen som nettopp er kommet ut av egget og kraniet av et dødt dyr.

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 800–1 100EUR 700–1 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000