Enger, Erling(1899-1990)
Landskap med løvtrær
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h: Erling Enger.
Kunstnerforbundet, Oslo 1969, Sommerutstillingen.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00