Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Landskap med løvtrær

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h: Erling Enger.

Kunstnerforbundet, Oslo 1969, Sommerutstillingen.

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00