Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap 1924

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 24.

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 600EUR 2 100–3 200

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00