Gjemre, Per(1864-1928)
Notfiske 1925
Olje på plate
35x45,5
Signert og datert nede t.h.: Per Gjemre 1925
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Olje på plate
35x45,5
Vurdering