Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tiller, Lars(1924-1994)
Komposisjon med fugl

Olje på plate
50x61
Usignert

Signert på baksiden av platen: "LT".

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00