Jørgensen, Knut(1937-1991)
Fantasilandskap med figurer 1976
Akvarell på papir, lysmål
17x45
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1976.
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 400–1 800EUR 1 300–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000