Salgsutstilling

Salgsutstilling 2. november – 1. desember

Dahl, Johan Christian (1788-1857)
Fortundalen 1833

Olje på lerret
69x58
Signert og datert nede t.h.: JDahl 1833

Auksjonert 2. november – 1. desember

Tilslag NOK 1 400 000