Auksjon over Moderne Kunst

Auksjon mandag 2. november 1998 kl 18:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Atelierinteriør 1914

Olje på lerret
84x67
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1914

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914.

Auksjonert mandag 2. november 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 350 000