Onsager, Søren(1878-1946)
Atelierinteriør 1914
Olje på lerret
84x67
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1914
Påtegnet med tittel på baksiden.
Norges Jubilæumsutstilling 1914.
Vurdering
Auksjonert mandag 2. november 1998 kl 18:00
Tilslag NOK 350 000