Auksjon over Moderne Kunst

Auksjon mandag 2. november 1998 kl 18:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Liggende halvakt I

Litografi
51x67,5
Signert nede t.h.: E Munch

Auksjonert mandag 2. november 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 115 000