Auksjon torsdag 26. november 1998 kl 18:00
Peterssen, Eilif(1852-1928)
Fra Pantheon-plassen, Roma 1904

Olje på lerret
161x204
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Eilif Peterssen, Roma 1904.

Påtegnet på baksiden: Eilif Peterssen The Pantheon

Oslo Kunstforening 1953, kat.nr. 51.

Vurdering

Auksjonert torsdag 26. november 1998 kl 18:00

Tilslag NOK 980 000