Klassisk interiør

Auksjon onsdag 28. mars 2001 kl 20:00

Punsjeøse

Sølv
L: 33 cm. Vekt: 41 gr.
Ustemplet. Tidlig 1800-tallet.

Øse med gravert kantbord. Engelsk mynt: Georgius II 1757, i bunn. Dreiet benskaft, sortmalt, illuderer ibenholt. Knapp ytterst på skaftet mangler.

Auksjonert onsdag 28. mars 2001 kl 20:00