Auksjon torsdag 16. desember 1999 kl 18:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Dompap på rimet kvist (Vintermorgen) 1906

Blandingsteknikk
Lysmål: 52x38
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 1906.

Auksjonert torsdag 16. desember 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 1 200 000