Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Saatvedt, Erling (1923-2000)
Par 1978

Bronse
H: 35 cm
Stempelsignert og datert: ES -78

Innrisset nede på baksiden: Nr 2.
Ant. Erling Saatvedt.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 3 400