Riis, Bendik(1911-1988)
Drøm Fata morgana 1950
Blandingsteknikk på skissepapir
Arket: 37x29
Signert og datert nede på arket: Bendik Riis nov. Dec. 1950.
Ser hele arket i rammen. Hullkant øverst, fra en skisseblokk. Skrift på verso.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00