Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Fjordlandskap med kirke, hus, fjell og måne

Olje på plate
22x17
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet på baksiden av platen: "Malet af Herr Kunstmaler Bendik Riis".

Vurdering
NOK 10 000USD 1 100EUR 900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000