Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Fjordlandskap med kirke, hus, fjell og måne

Olje på plate
22x17
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet på baksiden av platen: "Malet af Herr Kunstmaler Bendik Riis".

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000 USD 1 100 EUR 900

Tilslag NOK 26 000