Riis, Bendik(1911-1988)
Fjordlandskap med kirke, hus, fjell og måne
Olje på plate
22x17
Signert nede på midten: Bendik Riis
Påtegnet på baksiden av platen: "Malet af Herr Kunstmaler Bendik Riis".
Vurdering
NOK 10 000USD 1 100EUR 900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000