Riis, Bendik(1911-1988)
Vinterlandskap med hus 1950
Blandingsteknikk på papir
Arket: 30x30
Signert og datert nede på arket: Bendik Riis Nyår Jan. 1950
Skrift på verso.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000