Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Julebåten

Blandingsteknikk på papir
29x20
Usignert

Påtegnet nede på arket: "Jule Båten"
Antagelig kope av skrift på verso, signert og datert: Herr Kunstmaleren Bendik Riis 1951

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 100–1 400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 9 600