Riis, Bendik(1911-1988)
Julebåten
Blandingsteknikk på papir
29x20
Usignert
Påtegnet nede på arket: "Jule Båten"
Antagelig kope av skrift på verso, signert og datert: Herr Kunstmaleren Bendik Riis 1951
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 100–1 400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 9 600