Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Julebåten

Blandingsteknikk på papir
29x20
Usignert

Påtegnet nede på arket: "Jule Båten"
Antagelig kope av skrift på verso, signert og datert: Herr Kunstmaleren Bendik Riis 1951

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 300–1 600 EUR 1 100–1 400

Tilslag NOK 9 600