Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon 1971

Serigrafi, lysmål
68x103,5
Signert og datert nede t.v.: CA Appel 71

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 100–1 600EUR 900–1 400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00