Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Appel, Karel (1921-2006)
Komposisjon 1971

Serigrafi, lysmål
68x103,5
Signert og datert nede t.v.: CA Appel 71

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 100–1 600 EUR 900–1 400