Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Mandag morgen 1969

Litografi
38x46
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: Harald Kihle 1969. lito

Nummerert nede t.v.: 6/125
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000