Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kihle, Harald (1905-1997)
Mandag morgen 1969

Litografi
38x46
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: Harald Kihle 1969. lito

Nummerert nede t.v.: 6/125
Påtegnet med tittel nede på midten

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 2 000