Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Eg ville berre sjå innom 1977

Litografi med håndkolorering
39x31
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1977, samt påtegnet: "lito (delvis håndkolorert)"

Nummerert nede t.v.: 19/75
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 600