Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kihle, Harald (1905-1997)
Eg ville berre sjå innom 1977

Litografi med håndkolorering
39x31
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1977, samt påtegnet: "lito (delvis håndkolorert)"

Nummerert nede t.v.: 19/75
Påtegnet med tittel nede på midten

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 3 600