Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Picasso, Pablo (1881-1973)
Colombe Volant (Flyvende due)

Litografi trykket i flere farger på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 55x76 cm Motivet: 50x65 cm
Signert og datert i platen nede t.h.: Picasso 10.10.52.

Bloch 712, Colombe volant.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 4 700