Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Colombe Volant (Flyvende due)

Litografi trykket i flere farger på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 55x76 cm Motivet: 50x65 cm
Signert og datert i platen nede t.h.: Picasso 10.10.52.

Bloch 712, Colombe volant.

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 700